jarné prázdniny 7 nocí -10%

Chata pod Belianskymi Tatrami sa nachádza v známej rázovitej obci Ždiar. Užite si Vašu dovolenku v nádhernom prostredí Belianskych Tatier. Strávte pár dní v rozprávkovej krajine v štýlovom drevenom zrube. Chata je dvojpodlažná a nájdete v nej všetko čo k dovolenke potrebujete - príjemné posedenie, plne vybavenú kuchyňu (riad, chladnička, sklokeramicka varná doska, rýchlovarná kanvica...), sprchovací kút, WC a na poschodí útulná spálňa s manželskou posteľou, rozkladacím gaučom a balkón s výhľadom na Belianske Tatry.

2 druhy kúrenia - krb a veľmi zdravé infra kúrenie.

Chata poskytne ubytovanie 2 až 4 osobám, pričom sa prenajíma ako celý objekt. Má 2 pevné lôžka + gauč. Zaistené je tu rovnako bezplatné WiFi pripojenie na internet. V blízkosti dreveničky sa nachádza veľmi pekná reštaurácia v goralskom štýle s tradičnými špecialitami.

Rodinky s deťmi privítajú záhradu s pieskoviskom a hojdačkou. Milovníci grilovania majú možnosť posedenia a grilovania pri objekte. Parkovanie je možné v blízkosti chaty.

V zime sú tu možnosti lyžovania pre všetky kategórie spolu 19 vlekov, 2 sedačky, detská škôlka, tubing, bežecké trate a to všetko do 2 km od chaty - prepojené aj bezplatným skibusom. V lete máte výborné podmienky na turistiku do neporušenej prírody, možnosť prechádzok, hubárčenia, zbierania čučoriedok, alebo len tak oddychovať a kochať sa nádherným výhľadom na Belianske štíty priamo z terasy alebo balkóna chaty.