RELAX V PRÍRODE

Útulná Chata nad briežkami je situovaná v tichom prostredí pri lese, na okraji dedinky Raková, ktorá sa nachádza na Horných Kysuciach.

Prekrásna kysucká príroda poskytuje veľa možností na turistiku či cyklistiku. Zaujímavou prírodnou rezerváciou je zaručene Klokočovské skálie i tzv. Trojmedzie, kde sa stretávajú hranice Poľskej, Českej a Slovenskej republiky. Po výdatnej túre si tam môžete posedieť, grilovať alebo opekať. V dedinke Raková sa nachádza stajňa Happy Horse, kde si zajazdia na koníkoch i tí najmenší. Pre lyžiarov a snowboardistov sú v okolí 25 km k dispozícii viaceré lyžiarske strediská, ako napr. Snowparadise Veľka Rača - Oščadnica, Ski Makov, Ski areál Mosty u Jablunkova a iné.

V našej chatke, postavenej v štýle typických kysuckých dreveníc, Vám ponúkame celoročné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 10 osôb. V spoločenskej miestnosti vybavenej televízorom so satelitným príjmom si príjemne posedíte na dvoch pohodlných gaučoch. Väčší z nich využijete aj ako prístelku vhodnú pre prespanie dvoch osôb. Atmosféru domova dotvára praskajúce drevo v krbe a výhľad na malebnú prírodu z terasy. Vlastné pokrmy si pripravíte v kompletne zariadenej kuchynke a vychutnáte si ich v jedálenskom kútiku s posedením. Na prízemí, v chodbe, si zahráte šípky. Nachádza sa tu tiež jedna samostatná toaleta. Točitými schodmi vedúcimi na podkrovie chaty sa presuniete k dvom 4-lôžkovým spálňam s manželskými posteľami. Hostia tu tiež využijú komfortne vybavenú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.

Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom splyňovacieho krbu, teplú vodu máte k dispozícii celoročne. Počas leta si na terase posedíte na typických drevených stoličkách a naplno si tak vychutnáte teplé slnečné lúče. Vaše autá si zaparkujete priamo v oplotenom areáli chaty a to v každom ročnom období. Príďte si vychutnať pravú vidiecku atmosféru do našej Chaty nad briežkami a zaručene prežijete tú najkrajšiu dovolenku na Kysuciach. Tešíme sa na Vašu návštevu!